wózki widłowe toyota

Zalety wózka widłowego Toyota. Sprawdź dlaczego warto postawić na ten sprzęt

Toyota to marka, która kojarzy nam się przede wszystkim z produkcją niezawodnych samochodów osobowych. Nie wszyscy jednak wiedzą, że firma zajmuje się także produkcją niezwykle dobrych wózków widłowych. Już od ponad 60 lat jest dystrybutorem najnowszych oraz najbardziej nowoczesnych sprzętów dostarczanych do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw i magazynów. Pierwszy wózek widłowy Toyota powstał w roku 1956.

To, co wyróżnia sprzęt marki Toyota to fakt, że poradzi on sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami z zakresu transportu bliskiego. Co więcej, jest to także precyzyjność wykonania, niezawodność, ciekawe rozwiązania technologiczne oraz niezwykła wygoda operatora wózka widłowego. Urządzenia te łączą bowiem w sobie wydajność oraz prostotę użytkowania, jednocześnie poprawiając pracę całego magazynu czy zakładu pracy. Przekłada się to na lepszą efektywność, sprawność oraz ułatwioną pracę.

Inteligentne wózki widłowe Toyota – poznaj ich zalety

Podniesienie poziomu produktywności

Lepsze wykonanie urządzeń

Wiele wózków widłowych nie posiada pełnego wglądu w operacje logistyczne. Może to doprowadzić do ogromnych strat czasu, a także marnotrawstwa w wielu obszarach naszej działalności. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom w wózkach widłowych Toyota, będziemy mogli dokładnie śledzić oraz poprawiać wykorzystanie maszyn. Istnieje także możliwość połączenia wszystkich danych z eksploatowanych przez nas wózków w systemie Toyota I Site.

Inteligentna analiza porównawcza

Kiedy nasza firma działa w wielu lokalizacjach, śledzenie wszystkich operacji wykonywanych na raz może być niezwykle trudne. Inteligentna analiza porównawcza, ocena oraz porównanie wydajności wózków widłowych w różnych lokalizacjach staje się możliwe dzięki urządzeniom Toyota.

Zwiększona wydajność kierowców

Bez różnicy, czy posiadamy jeden wózek widłowy, czy cała ich flotę, uzyskanie dokładnego przeglądu szkoleń operatorów może być trudne. System I Site zapewnia możliwość śledzenia uprawnień operatorów, a także przypomina o regularnych szkoleniach.

Obniżenie kosztów

Unikanie uszkodzeń oraz kosztów ubezpieczenia

Wózki widłowe Toyota posiadają wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa, a dzięki I Site bardzo szybko będziemy mogli rozwiązać problem związany z wypadkiem oraz dowiedzieć się, jaki będzie koszt naprawy urządzenia. Zabieg ten obniży także koszty ubezpieczenia.

Obniżenie kosztów operacyjnych

Śledzenie poziomu wykorzystania wózków widłowych daje nam łatwą możliwość określenia, w jaki sposób możliwe jest zoptymalizowanie wielkości floty oraz procesów w celu obniżenia kosztów operacyjnych.

Wózki widłowe Toyota – co jeszcze oferuje producent?

Poprawa bezpieczeństwa

Najnowsze wózki widłowe Toyota posiadają szereg rozwiązań służących bezpieczeństwu użytkowników, są to m.in.:

  • monitorowanie wstrząsów,
  • ograniczenie poziomu ryzyka za pomocą kontroli prędkości,
  • procedura bezpieczeństwa i kontrola przed rozpoczęciem pracy.

Wszystko to dzięki inteligentnemu programowi I Site.

Dłuższe życie maszyny oraz akumulatora

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w wózkach widłowych pozwalają na znaczne wydłużenie czasu eksploatacji maszyny oraz zapewniają dłuższą żywotność baterii. Co więcej, nie wymagają one tak częstej konserwacji – wszystko możemy bowiem monitorować w programie I Site.

Wózek widłowy Toyota – dobry wybór?

Biorąc pod uwagę wszystkie nowoczesne rozwiązania zastosowane w wózkach widłowych Toyota, jest to z pewnością dobry wybór, gwarantujący długi czas eksploatacyjny urządzeń. Są one wygodne, dopasowane do potrzeb użytkowników, a operatorzy maszyn uważają je za niezwykle inteligentne oraz ułatwiające pracę. Długi okres użytkowania wózków przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne, a w dłuższej perspektywie czasu – oszczędności całego przedsiębiorstwa. Nie zwlekaj więc i już teraz sprawdź wszystkie zalety wózków widłowych Toyota na stronie www.cwwblum.com!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *