Skrzynki plastikowe ogrodnicze – bezpieczny transport i magazynowanie

Skrzynki plastikowe wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłu i gospodarki. Służą do magazynowania, transportu i przechowywania produktów o różnych rozmiarach i parametrach. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się skrzynki plastikowe ogrodnicze. Do czego można je wykorzystać? Jaki pojemniki wybrać?

Dlaczego warto wybrać skrzynki plastikowe?

Pojemniki z tworzyw sztucznych cieszą się dużą popularnością. Mają wiele cech, które sprawiają, że są idealne do przemysłu ogrodniczego. Główne zalety to:

  • Wytrzymałość,
  • Funkcjonalność,
  • Możliwość wielokrotnego użytku,
  • Możliwość dopasowania kształtu oraz rozmiaru pojemnika,
  • Zgodność z normami europejskimi.

W ofercie firmy Bekuplast można znaleźć skrzynki plastikowe na owoce, skrzynki plastikowe na warzywa, rośliny, sadzonki itp. Dzięki nowoczesnej konstrukcji pojemniki doskonale zabezpieczają delikatny towar przed uszkodzeniami oraz utratą świeżości. Firma oferuje również akcesoria dodatkowe np. wkłady na butelki, kuwety i pojemniki magazynowe. Wszystkie oferowane skrzynki z tworzyw sztucznych podlegają recyklingowi, dzięki temu przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Jakie skrzynki plastikowe ogrodnicze posiada firma Bekuplast?

Firma Bekuplast ma w ofercie skrzynki i pojemniki wykonane z ekologicznego polietylenu o wysokiej gęstości HDPE, który nadaje się do recyklingu. Firma oferuje pojemniki przeznaczone m.in. dla branży spożywczej i ogrodniczej. Skrzynki ogrodnicze muszą mieć odpowiednią konstrukcję, która pozwala na przewożone byliny, cebulki czy młode rośliny nie ulegną uszkodzeniu. Pojemniki Bekuplast mają ażurowe ścianki boczne, które zapewniają odpowiednią wentylację. Dzięki temu nie są narażone na gnicie, docierają na miejsce w idealnym stanie. Skrzynki ogrodnicze mają różne szerokości i wysokość, dzięki temu można w nich przewozić zarówno małe bylin, jak i krzewy. Do ułatwienia prac transportowych dostępne są również tace na rozsady i wysiewy, które pozwalają na sprawne nawadnianie roślin. Tacki występuje w trzech wymiarach wysokości, dzięki temu każdy może dopasować je do swoich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Bekuplast?

Firma Bekuplast to czołowy producent pojemników plastikowych i skrzynek ogrodniczych. Oferowane pojemniki plastikowe wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i funkcjonalnością, wybierają je odbiorcy prywatni i podmioty gospodarcze. Każdy zainteresowany może wybrać pasujące wymiary czy nośność. Warto wejść na stronę producenta, założyć konto, ustawić odpowiednie filtry i dopasować idealny pojemnik. Wybór ułatwia podział na kategorie, np. skrzynki dla motoryzacji, skrzynki plastikowe na jabłka.

Skrzynki plastikowe to bezpieczny sposób na magazynowe i transport. Każdy, kto posiada warzywa, owoce i rośliny, zajmuje się ich sprzedażą czy uprawą, powinien poznać zalety tego rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *