kształtki mosiężne

Proterm – hurtownia hydrauliczna polecana przez instalatorów

W obecnych czasach brak czasu czy pośpiech towarzyszy nam na każdym kroku, dlatego każdy z nas coraz częściej wybiera zakupy online. Takie zakupy możemy zrobić z dowolnego miejsca na ziemi i o każdej porze dnia i nocy, nic zatem dziwnego, że właśnie tę opcję wybiera coraz więcej osób. W Internecie możemy znaleźć niemalże wszystkie produkty, zarówno te podstawowe jak: artykuły spożywcze czy chemiczne do domu, poprzez AGD i RTV oraz elektronikę do specjalistycznych przeznaczonych do określonego grona Klientów czy Fachowców.

Hurtownia hydrauliczna Proterm – spełniamy oczekiwania naszych klientów!

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego powstała nasza hurtownia instalacyjna Proterm stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Naszymi Klientami są w głównej mierze instalatorzy oraz „złote rączki”. Nasza hurtownia nie jest tylko sklepem internetowy, ale miejsce gdzie można uzyskać odpowiedz na nurtujące pytania, doradzić się przy wyborze produktu czy wymienić spostrzeżeniami.

W naszym sklepie internetowym proterm.sklep.pl znajdą Państwo artykuły przeznaczone do instalacji kanalizacyjnej, wodociągowej, ciepłowniczej czy klimatyzacyjnej oraz coraz częściej popularnej fotowoltaicznej.

hydraulika

Proterm.sklep.pl = najwyższa jakość w najlepszej cenie!

Materiały, które posiadamy w sklepie są najwyższej jakości, tak żeby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dla nas zadowolenie Klienta jest najważniejsze. Produkty, które posiadamy pochodzą od znanych i cenionych producentów, a oferowane są w konkurencyjnych cenach. Przy większych zakupach umożliwiliśmy skorzystanie z rabatu.

Produkty są wybierane przez wyszkolony oraz doświadczony zespół, tak żeby na półki trafiły produkty najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy między innymi:

  1. Armaturę wodną i gazową (kształtki chromowane i mosiężne, zawory, przewody do gazu, syfony, baterie umywalkowe, pompy cyrkulacyjne, filtry wody, rozdzielacze, pokojowe regulatory temperatury itd.)
  2. Brodziki, odpływy prysznicowe (między innymi odwodnienia liniowe, brodziki)
  3. Ceramikę sanitarną (miski WC, deski WC, pisuary, umywalki)
  4. Ciepłownictwo (instalację alarmową, kołnierze, kształtki czarne i ocynkowane, kształtki spawalnicze, rury stalowe czarne i ocynkowane, wymienniki płytowe i inne)
  5. Zawory i głowice termostatyczne Danfoss
  6. Farby, piany, silikony
  7. Zbiorniki do wody deszczowej
  8. Pompy GRUNDFOS

To tylko nieliczne produkty dostępne w naszej hurtowni hydraulicznej Proterm, chcesz dowiedzieć się co jeszcze mamy do zaoferowania ? Zapraszam na naszą stronę proterm.sklep.pl oraz kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *