Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central – aplikacja idealna dla Twojego biznesu!

Każde przedsiębiorstwo obecnie funkcjonuje przy wsparciu idealnie dopasowanego systemu ERP. Niemniej jednak firmy, które dopiero co zamierzają taki system wdrożyć, stoją przed niezwykle trudnym wyborem. Okazuje się, że obecnie rynek oferuje wiele rodzajów ERP, a każdy z nich z kolei dysponuje różną funkcjonalnością. Jednak Microsoft Dynamics 365 Business Central, może być idealnym rozwiązaniem. Dlaczego warto na niego postawić?

Microsoft Dynamics 365 Business Central- do czego służy?

MS Dynamics 365 Business Central to innowacyjny system ERP, który z pewnością przyczyni się do usprawnienia wielu procesów, jakie zachodzą w danym przedsiębiorstwie. Jak wiadomo, to właśnie dzięki ERP firmy mogą stale optymalizować swoją działalność, a także wprowadzać nowe, szyte na miarę potrzeb rozwiązania. MS Dynamics 365 Business Central to system zarządzania finansami i księgowością i jednocześnie jedno z najbardziej zaawansowanych na rynku rozwiązań biznesowych. Dzięki niemu możliwe jest znacznie usprawnienie w zakresie zarządzania zasobami finansowymi firm z różnych branż i sektorów. Dynamics 365 Business Central można bowiem bez większych problemów zaadoptować do potrzeb, które aktualnie są priorytetami. System ten oferuje ponadprzeciętne możliwości integracyjne, a także jeden z najszerszych zakresów funkcjonalności.

Dynamics 365 Business Central- jakie pełni funkcje?

Dynamics 365 Business Central to system ERP cechujący się niebywałą funkcjonalnością. Niemniej jednak wiele zależy od sposobu licencjonowania, na który zdecyduje się dane przedsiębiorstwo. Dzięki decyzji, która zostanie odpowiednio podjęta, firma zyska funkcjonalność, która będzie idealnie dopasowana do jej potrzeb i rzeczywiście przyczyni się do usprawnienia wielu procesów związanych z finansami.

Warto wiedzieć, że Dynamics 365 Business Central oferuje dwie wersje licencjonowania. Zaliczają się do nich:

 • Microsoft Dynamics 365 Business Central w wersji Essentials
 • Microsoft Dynamics 365 Business Central w wersji Premium

Wersja Essentials jest podstawowym pakietem funkcjonalności oferowanej przez wspomniany już system ERP. W jego ramach możemy liczyć na:

 • moduł do obsługi finansów w przedsiębiorstwie,
 • inteligentny system sprzedażowy,
 • moduł do wielokanałowego planowania i zarządzania zakupami,
 • inteligentny i świetnie integrowany moduł do zarządzania gospodarką magazynową,
 • CRM do zarządzania relacjami z klientami,
 • moduł do zarządzania zasobami ludzkimi,
 • moduł optymalizujący projekty.
Dynamics 365 Business Central

Wersja Premium oferuje wszystkie powyżej wymienione funkcjonalności, jednak dodatkowo została ona wzbogacona o dwa moduły, które można wybrać w zależności od branży w której dane przedsiębiorstwo oferuje. Dodatkiem jest więc moduł:

 • serwis – który zapewnia klientom jak najwyższy poziom obsługi serwisowej, a także znaczne jej zoptymalizowanie;
 • produkcja – jest to moduł, który pozwoli na efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi. Dzięki obecności Bussines Central w prosty i szybki sposób będzie można zintegrować procesy produkcyjne z innymi obszarami działalności.

Dlaczego i kiedy warto zdecydować się na wdrożenie Bussines Central w firmie?

Rozwiązania w zakresie Dynamics 365 Business Central będą stanowić wsparcie procesów w przedsiębiorstwie i mogą przyczynić się do ich znacznej optymalizacji. Warto zdecydować się na ten ERP, kiedy tradycyjne narzędzia i oprogramowania do zarządzania finansami, nie są już wystarczające, a firma poszukuje nowoczesnych i bardziej spersonalizowanych rozwiązań. Dynamics 365 Business Central jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które cenią sobie szybkie i bezproblemowe wdrożenie, a także możliwość dopasowania ERP do swoich potrzeb. Co więcej MS Dynamics 365 Business Central zapewnia najwyższy poziom integracji i ogromną funkcjonalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *