ocynkownia ogniowa owadów

Ocynkowania ogniowa Owadów – czym się wyróżnia? Dlaczego warto wybrać?

Odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne jest jedną z najważniejszych czynności podczas pracy z metalowymi elementami. Kompleksowa ochrona przed rdzą sprawia, że nawet wystawione na działanie czynników atmosferycznych elementy pozostaną użyteczne przez całe dekady. W naszej Ocynkowni Ogniowej od przeszło 30 lat świadczymy usługi najwyższej jakości w dziedzinie ochrony metalu. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Cynkownia – doświadczenie najlepszą reklamą

Ocynkowania ogniowa Owadów to nie tylko renomowany sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie obróbkę dużych i ciężkich elementów. To przede wszystkim doświadczeni pracownicy, doglądający wszystkich etapów pracy. Wykwalifikowany personel stanowi najlepszą gwarancję wykonania projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta. Aby zapewnić naszym partnerom jak najlepszy kontakt w ramach przygotowania obróbki elementów, oferujemy bezpłatne konsultacje i spersonalizowane podejście do każdego zlecenia.

Rozmiar nie ma dla nas znaczenia

Ocynkownia Owadów dysponuje wannami przeznaczonymi do cynkowania zarówno małych, jak i dużych części, dzięki czemu obsługujemy zlecenia o dowolnych wymiarach.

Do obróbki detali stalowych, elementów złącznych, śrub, odlewów oraz innych niewielkich części służy piec z wirówką o przekroju 900 milimetrów i głębokości 1000 milimetrów. Rozmiary te zapewniają możliwość sprawnego cynkowania dużych partii elementów przy jednoczesnym zachowaniu niskiej ceny w przypadku klientów detalicznych. Nasza cynkownia ogniowa dysponuje również uniwersalnym piecem o wymiarach 1800×1200×1600 milimetrów, co pozwala na obróbkę delikatnych elementów w niskich temperaturach, jak i większych części w bardziej wymagających warunkach. Obecność wirówki odprowadza nadmiar cynku, dzięki czemu proces przebiega sprawnie, natomiast możliwość podwieszania elementów daje możliwość powlekanie części o nietypowych i skomplikowanych kształtach.

Na zlecenia najbardziej wymagających klientów czeka duża wanna do cynkowania ogniowego o wymiarach 7600×1600×3200 milimetrów, która zapewnia zabezpieczenie masywnych elementów konstrukcyjnych oraz części o masie jednostkowej do 4 ton. Takie rozmiary pozwalają również na jednoczesne ocynkowanie dużych partii materiału, co przekłada się bezpośrednio na szybkość oraz cenę wykonania zlecenia hurtowego.

Malowanie proszkowe i system DUPLEX

Ocynkowania Ogniowa Radom oferuje również kompleksowe usługi w dziedzinie lakierowania proszkowego, dzięki czemu zapewnia swoim klientom podwójną ochronę obrabianych elementów. Malowanie metodą elektrostatyczną jest znacznie wydajniejsze od zastosowania tradycyjnych lakierów ciekłych. Dzięki wykorzystaniu farby w granulacie można dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków elementu i stworzyć jednolitą, gładką powłokę o znakomitych walorach ochronnych. Owadów cynkownia przeprowadza ocynkowanie oraz malowanie na terenie tego samego zakładu w systemie DUPLEX. Oznacza to podwójną skuteczność powłoki antykorozyjnej, a także znaczne obniżenie kosztów, gdyż elementów nie trzeba transportować pomiędzy cynkownią a lakiernią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *