Integracja Amazon Shoper w ErpBox – w jaki sposób posłuży sprzedawcy?

Shoper to zaufane, sprawdzone oprogramowanie dla sklepów online, zawierające kompleksowy zakres narzędzi, jakie mogą być wykorzystane przez każdego sprzedawcę na rynku internetowym.

Możliwości Shopera są wyjątkowo szerokie, dlatego warto zapoznać się z nimi na własną rękę – niemożliwe jest streszczenie ich w pojedynczym artykule. Nie zmienia to jednak faktu, że dobrym pomysłem jest zaznajomienie się z najistotniejszymi funkcjami tego programu przed rozpoczęciem swojej przygody z e-commerce.

Jakie możliwości Shoper zapewnia e-sprzedawcom?

Na rynku e-commerce bardzo istotny jest dynamiczny start, a dzięki obszernym funkcjom oprogramowania Shoper, nie powinno to stanowić większego wyzwania dla nowych przedsiębiorców. Dużymi zaletami Shopera, o których zdecydowanie warto wspomnieć, są:

  • maksymalne uproszczenie sprzedaży,
  • łatwy i przystępny start w e-commerce.

Nowoczesne szablony sklepów, kompleksowe wsparcie techniczne oraz sprawdzone narzędzia – każdy sieciowy sprzedawca z pewnością bardzo skorzysta z możliwości Shopera. Co więcej, funkcje te można znacznie rozszerzyć dzięki konkretnym aplikacjom, jak choćby dobrze znany system do zarządzania sklepem internetowym ErpBox.

W jaki sposób integracja Amazon pomoże w zdobywaniu klientów?

Połączenie sklepu internetowego opartego o programowanie Shoper z niezwykle przydatną integracją ErpBox tworzy doskonałe zaplecze dla dalszego rozwoju działalności. System ErpBox pomoże w tym, aby szybko i spranie zarządzać zamówieniami – i to z jednego miejsca! Umożliwiona przez ErpBox integracja Amazon i innych kanałów sprzedaży, w połączeniu z wygodną obsługą i szerokimi opcjami automatyzacji stanowi receptę na sukces w świecie e-commerce. Znaczącą rolę odgrywa tu właśnie obsługa zamówień, która obejmuje:

  • adres płatnika,
  • adres odbiorcy,
  • datę zamówienia,
  • przedmioty zamówienia,
  • informacje o wysyłce

Co więcej, integracja Amazon Shoper w ErpBox obsługuje także kosz, podatek oraz wyliczoną ilość paczek. Dzięki ErpBox można korzystać również z łatwego powiązywania metod płatności i importu produktów.

Poznaj pełne możliwości systemu ErpBox!

Każdy sprzedawca, który zastanawia się nad wprowadzeniem ErpBox do własnego e-sklepu, ma okazję osobiście przekonać się o szerokim zakresie jego możliwości, korzystając z darmowego, 21-dniowego okresu próbnego. System ten testować można bez zobowiązań – wystarczy założyć bezpłatne konto ErpBox i odkryć wszystkie jego funkcje we własnym tempie, sprawdzając kompatybilność tej platformy z Shoperem i popularnymi kanałami sprzedaży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *