Eko franczyza – szansa dla małych wielkich przedsiębiorców

Działania iSun nie zatrzymują się na tylko na montażu paneli fotowoltaicznych czy pomp ciepła. Nie jesteśmy jedynie firmą, a społecznością, która pragnie czegoś więcej: nasza misja to budowanie wśród Polaków świadomości na temat OZE oraz zmiana struktury energetycznej naszego kraju na tę całkowicie przyjazną środowisku. Możesz nam w tym pomóc – załóż własną firmę razem z iSun!

Nowoczesna forma franczyzy

Bilans roczny spółki iSun za 2021 rok jest bardzo korzystny. Jeszcze nigdy nie osiągnęliśmy tak świetnych wyników! Nasz plan sprzedażowo-marketingowy przyniósł rezultaty, które przewyższyły nasze oczekiwania finansowe aż o 230%. Uważamy więc, że jest to odpowiedni moment na wprowadzenie działań, które pozwolą mniejszym i średnim przedsiębiorcom zaangażować się w proces ochrony naszej planety przed szkodliwymi skutkami, które niosą ze sobą tradycyjne metody ogrzewania za pomocą węgla kamiennego, a jednocześnie zapewnią im udział w zyskach. Myślimy przyszłościowo – naszym kolejnym celem jest wybudowanie ponad tysiąca farm fotowoltaicznych – źródeł darmowego prądu dla okolicznych mieszkańców – oraz powiększenie liczby naszych oddziałów w Polsce i za granicą.

Proponujemy Ci założenie własnego biznesu we współpracy z iSun. Naszą ofertę kierujemy do osób ambitnych i przedsiębiorczych, które czują, że praca na etacie nie jest dla nich lub tych, którzy poszukują pewnego, alternatywnego źródła dochodu bez potrzeby ponoszenia ryzyka finansowego. Stawiamy na profesjonalistów, który chcą budować swoje małe organizacje w imię wspólnego dobra. W zamian za to my zapewnimy Ci środki finansowe i zagwarantujemy samodzielne stanowisko.

Wyższy poziom biznesu – partnerstwo

Wierzymy w ideę partnerstwa. To dzięki prostym i jasnym zasadom oraz uczciwym umowom współpraca z naszymi doradcami okazała się bardzo skuteczna. Przyniosło nam to szereg korzyści, i to bez budowania niepotrzebnego poczucia wyższości czy hierarchii. Chcemy podzielić się naszą wiedzą z zakresu przedsiębiorczości oraz doświadczeniem w branży OZE abyś i Ty mógł skutecznie działać na rzecz ochrony środowiska.

Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie ryzyko wiąże się z chęcią przebranżowienia. Wiele osób nie decyduje się na ten krok, ponieważ boi się tymczasowej utraty stałego dochodu oraz niepowodzenia w nowym biznesie. iSun może dać Ci szansę na zbudowanie swojej działalności zupełnie od zera – nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy! W zamian za to prosimy jedynie o otwartość i zaufanie do naszych metod pozyskiwania klientów. Zainwestujemy w Twój biznes i zapewnimy Ci środki oraz zaplecze technologiczne niezbędne do jego rozwoju.

Nasze wymagania to:

  • chęć do prowadzenia własnego biznesu
  • otwartość i zaufanie do modelu pracy, jaki proponujemy
  • posiadanie otwartej oraz aktywnej działalności gospodarczej lub spółki
  • opłata wstępna oddziału na cele szkoleniowe i marketingowe – 1500 zł netto

W ramach programu iSun Partner’s otrzymujesz:

  • wsparcie marketingowe i merytoryczne
  • pakiet szkoleń sprzedażowych
  • możliwość stałej współpracy z iSun
  • szansę na bardzo wysokie zarobki dzięki systemowi prowizyjnemu
  • kontakt z najlepszymi ekspertami z branży
  • dostęp do aktualnej wiedzy z zakresu OZE

Otoczymy Ciebie i Twoich klientów również pełnym wsparciem posprzedażowym. Aby poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy – możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej www.isun.pl lub zadzwoń pod numer 61 61 01 999. Czekamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *